-21 %
Dětský nafukovací bazén Labuť
Dětský nafukovací bazén LabuťDětský nafukovací bazén LabuťDětský nafukovací bazén LabuťDětský nafukovací bazén LabuťDětský nafukovací bazén Labuť

Dětský nafukovací bazén Labuť

499  394 

Krásný bazének bude pro děti doslova rájem! Vy si tak můžete i odpočinou a oddávat se slunečním paprskům. V tomto bazénku se totiž vaše děti náramně vyřádí!O to více když to bude v labuti, která je trendem všude, nejen co se nafukovacích hraček týče!Za osvěžující zábavu ve formě nafukovací labutě vás zkrátka vaše děti budou milovat! Z tohoto bazénku nebudou chtít vylézt, což můžete využít ke svému prospěchu a odpočinku.Obsah balení:1x Dětský nafukovací bazén Labuť Technická specifikace:Rozměry:115x100x97 cmMateriál: PVCBarva: bíláNevhodné pro děti do 3 letPoužívat v mělké vodě a pod dohledem dospělé osobyNafouknutí ústy nebo pomocí ruční pumpičky – můžete objednat zdeSamolepící záplata v případě mírného poškození (malé propíchnutí či odření)

Skladem - ihned k expedici!

Katalogové číslo: 804767 Kategorií: , , , , Štítky: , , ,

Popis produktu

Krásný bazének bude pro děti doslova rájem! Vy si tak můžete i odpočinou a oddávat se slunečním paprskům. V tomto bazénku se totiž vaše děti náramně vyřádí!

O to více když to bude v labuti, která je trendem všude, nejen co se nafukovacích hraček týče!

Za osvěžující zábavu ve formě nafukovací labutě vás zkrátka vaše děti budou milovat! Z tohoto bazénku nebudou chtít vylézt, což můžete využít ke svému prospěchu a odpočinku.

Obsah balení:

  • 1x Dětský nafukovací bazén Labuť 

Technická specifikace:

Mohlo by se Vám líbit…