-21 %
Erotický set
Erotický setErotický setErotický set

Erotický set

218  172 

Máte pocit, že je Váš sexuální život nudný? Chcete váš vztah nějakým způsobem zpestřit a oživit? Představujeme Vám speciální erotickou sadu, kterou ocení nejen příznivci filmu 50 odstínů šedi. Sex je důležitou součástí partnerského života, a proto je důležité hledat neustále nové způsoby, jak jej oživit a pořádně si ho užít. Máš erotický set je tím pravým řešením. S tímto setem můžete dát průchod své fantazii a pořádně si svůj milostný život okořenit!

Skladem - ihned k expedici!

Katalogové číslo: 394745 Kategorie: , Štítky: ,

Popis produktu

Máte pocit, že je Váš sexuální život nudný? Chcete Váš vztah nějakým způsobem zpestřit a oživit? Představujeme Vám speciální erotickou sadu, kterou ocení nejen příznivci filmu 50 odstínů šedi. Sex je důležitou součástí partnerského života, a proto je důležité hledat neustále nové způsoby, jak jej oživit a pořádně si ho užít. Náš erotický set je tím pravým řešením. S tímto setem můžete dát průchod své fantazii a pořádně si svůj milostný život okořenit.

Sada obsahuje černou škrabošku, pouta se dvěma klíči a bičík. Díky této sadě prožijete nové pocity a vzrušení, které jste ještě nezažili. Váš sex bude opět plný nových zážitků. Zapojte svou fantazii a prožijte to, o čem jste doposud jen snili!

 

Balení obsahuje:

  • 1x škraboška
  • 1x pouta + 2 klíčky
  • 1x bičík