-21 %
Nafukovací kruh Plameňák
Nafukovací kruh PlameňákNafukovací kruh PlameňákNafukovací kruh PlameňákNafukovací kruh PlameňákNafukovací kruh PlameňákNafukovací kruh PlameňákNafukovací kruh PlameňákNafukovací kruh PlameňákNafukovací kruh PlameňákNafukovací kruh PlameňákNafukovací kruh PlameňákNafukovací kruh PlameňákNafukovací kruh Plameňák

Nafukovací kruh Plameňák

370  292 

Tato nafukovačka je originální z toho důvodu, že na ni lze odpočívat na zádech, anebo se můžete provléknout dírou uprostřed a obmotat se kolem krku plameňáka. Je to tedy tzv. multifunkční odpočívadlo! Díky modernímu designu, který letí, si vás každý všimne.Na vodě tak budete díky výrazné růžové barvě plameňáka nepřehlédnutelní a ještě si k tomu pěkně pohovíte!Obsah balení:1x Nafukovací kruh PlameňákTechnická specifikace:Průměr: 100 cmVýška: 100 cmBarva: růžováMateriál: PVCNevhodné pro děti do 3 letPoužívat v mělké vodě pod dohledem dospělé osobyNafouknutí ústy nebo pomocí ruční pumpičky – můžete objednat zdeSamolepící záplata v případě mírného poškození (malé propíchnutí či odření)Ilustrační video:

Skladem - ihned k expedici!

Katalogové číslo: 801665 Kategorie: , , , Štítky: , ,

Popis produktu

Tato nafukovačka je originální z toho důvodu, že na ni lze odpočívat na zádech, anebo se můžete provléknout dírou uprostřed a obmotat se kolem krku plameňáka. Je to tedy tzv. multifunkční odpočívadlo! Díky modernímu designu, který letí, si vás každý všimne.

Na vodě tak budete díky výrazné růžové barvě plameňáka nepřehlédnutelní a ještě si k tomu pěkně pohovíte!

Obsah balení:

  • 1x Nafukovací kruh Plameňák

Technická specifikace:

Ilustrační video: