-21 %
Nafukovací lehátko Pelikán
Nafukovací lehátko PelikánNafukovací lehátko PelikánNafukovací lehátko PelikánNafukovací lehátko PelikánNafukovací lehátko Pelikán

Nafukovací lehátko Pelikán

522  412 

Jděte s dobou a pořiďte si i vy toto nafukovací lehátko domů! Uvidíte, jak ve vodě zazáříte! Budete za hvězdu, a hlavně si užijete příjemnou pohodu přitom, když budete pěkně rozvalení na lehátku! Zkrátka opalování a lenošení jak má být!Vy nebo vaše děti se můžete na pelikána natáhnout na záda, anebo se můžete chytit za madla na krku pelikána a vyrazit kupředu! Záleží jen na vás, jak si chcete svůj čas strávený ve vodě užít!Obsah balení:1x Nafukovací lehátko PelikánTechnická specifikace:Rozměry:210x178x170 cmMateriál: PVCBarva: bíláNevhodné pro děti do 3 letPoužívat v mělké vodě a pod dohledem dospělé osobyNafouknutí ústy nebo pomocí ruční pumpičky – můžete objednat zdeSamolepící záplata v případě mírného poškození (malé propíchnutí či odření)Ilustrační videa:

Skladem - ihned k expedici!

Katalogové číslo: 804771 Kategorie: , , , Štítky: , ,

Popis produktu

Jděte s dobou a pořiďte si i vy toto nafukovací lehátko domů! Uvidíte, jak ve vodě zazáříte! Budete za hvězdu, a hlavně si užijete příjemnou pohodu přitom, když budete pěkně rozvalení na lehátku! Zkrátka opalování a lenošení jak má být!

Vy nebo vaše děti se můžete na pelikána natáhnout na záda, anebo se můžete chytit za madla na krku pelikána a vyrazit kupředu! Záleží jen na vás, jak si chcete svůj čas strávený ve vodě užít!

Obsah balení:

  • 1x Nafukovací lehátko Pelikán

Technická specifikace:

Ilustrační videa: