-21 %
Nálepky na obklady
Nálepky na obkladyNálepky na obkladyNálepky na obkladyNálepky na obkladyNálepky na obkladyNálepky na obklady

Nálepky na obklady

109  86 

Připadají vám vaše obklady v koupelně či podlaha v kuchyni už mdlé? Je třeba to trochu oživit. Samolepící dekorace má originální a stylový design. Černý motiv s béžovými detaily se skvěle hodí na světlou dlažbu či obklady. Tam vynikne nejlépe! Ovšem pokud chcete méně nápadnou dekoraci, lze ji nalepit i na dlažbu tmavé barvy. Nálepky na obkladačky jednoduše nalepíte jako samolepky mezi 4 dlaždice či obklady. Každá nálepka má rozměr 11 x 11 cm a v balení jich najdete 20 ks. Obsah balení: 20x nálepka Technická specifikace: Rozměry: 11 x 11 cm Materiál: PVC Motiv: černý s béžovými detaily (viz samostatný vzor na fotografii) oživení a ozdoba obkladů a dlažby Jednoduchá instalace nalepením Doprostřed 4 obkladů Ilustrační video:

Skladem - ihned k expedici!

Katalogové číslo: 1933763 Kategorie: Štítky: ,

Popis produktu

Připadají vám vaše obklady v koupelně či podlaha v kuchyni už mdlé? Je třeba to trochu oživit. Samolepící dekorace má originální a stylový design. Černý motiv s béžovými detaily se skvěle hodí na světlou dlažbu či obklady. Tam vynikne nejlépe! Ovšem pokud chcete méně nápadnou dekoraci, lze ji nalepit i na dlažbu tmavé barvy.

Nálepky na obkladačky jednoduše nalepíte jako samolepky mezi 4 dlaždice či obklady. Každá nálepka má rozměr 11 x 11 cm a v balení jich najdete 20 ks.

Obsah balení:

  • 20x nálepka

Technická specifikace:

  • Rozměry: 11 x 11 cm
  • Materiál: PVC
  • Motiv: černý s béžovými detaily (viz samostatný vzor na fotografii)
  • oživení a ozdoba obkladů a dlažby
  • Jednoduchá instalace nalepením
  • Doprostřed 4 obkladů

Ilustrační video:

Mohlo by se Vám líbit…