-21 %
Pouzdro na brýle - zelené
Pouzdro na brýle - zelenéPouzdro na brýle - zelené

Pouzdro na brýle – zelené

86  68 

Každý to známe – máme své oblíbené sluneční brýle, nejraději bychom je nosili pořád, ale po pár vyndáních z tašky zjistíme, že mají poškrábaná sklíčka! A o to horší to je, když se to stane u brýlí dioptrických, kdy se jedná o nemalé částky za zhotovení. Zahoďte objemná klasická skořepinová pouzdra nebo ta, co jsou jen kousek látky, který brýle ani neudrží na místě, a nahraďte je tímto pouzdrem, které je nejen elegantní a skladné, ale vaše brýle uchová v bezpečí. Překvapí vás jeho kvalitní zpracování, které se vejde i do malé kabelky, a magnetické uzavírání, s nímž budou brýle stále v bezpečí. Obsah balení: 1x pouzdro na brýle Technická specifikace: Barva: zelená Rozměr produktu: 18 x 9 x 0,3 cm; úložná část 15,5 x 8,5 cm Magnetické pouzdro na brýle či drobnosti Otevírání stlačením bočních částí magnetu Ochrání brýle před prachem a poškrábáním

Skladem - ihned k expedici!

Katalogové číslo: 2788961 Kategorie:

Popis produktu

Každý to známe – máme své oblíbené sluneční brýle, nejraději bychom je nosili pořád, ale po pár vyndáních z tašky zjistíme, že mají poškrábaná sklíčka! A o to horší to je, když se to stane u brýlí dioptrických, kdy se jedná o nemalé částky za zhotovení.

Zahoďte objemná klasická skořepinová pouzdra nebo ta, co jsou jen kousek látky, který brýle ani neudrží na místě, a nahraďte je tímto pouzdrem, které je nejen elegantní a skladné, ale vaše brýle uchová v bezpečí. Překvapí vás jeho kvalitní zpracování, které se vejde i do malé kabelky, a magnetické uzavírání, s nímž budou brýle stále v bezpečí.

Obsah balení:

  • 1x pouzdro na brýle

Technická specifikace:

  • Barva: zelená
  • Rozměr produktu: 18 x 9 x 0,3 cm; úložná část 15,5 x 8,5 cm
  • Magnetické pouzdro na brýle či drobnosti
  • Otevírání stlačením bočních částí magnetu
  • Ochrání brýle před prachem a poškrábáním